mymerdiven

Hakkımızda

MYmerdiven, kurulduğu günden itibaren aynı heyecan, başarma arzusu, üstün kalite anlayışı ve daha iyisini sunabilme çabası ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımızi bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımızla birlikte yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir.

Amacımız yaratıcı tasarım ve geliştirilmiş hizmet yelpazesi ile müşteri memnuniyeti sınırını aşmaktır.

Sektörle ilgili değişim ve yaratıcı düşünceleri desteklememiz ve geleceği düşünerek öngörülü hareket etmemiz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en büyük sebeplerdendir.

Ürünleri kendi üretip uygulamasınız bünyesindeki çalışanları ile gerçekleştiren şirketimiz, hizmet kalitesini en ekonomik koşullarda sağlamıştır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun ürün ve değer önerilerini sunan, yaygın dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin markası olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir üründen daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.

Değerlerimiz

Belirlemiş olduğumuz şirket politikalarımız çerçevesinde zihin sınırlamalarını aşan, kendine güvenen, azmi ve çabasını yitirmemiş arkadaşlarımızla fikirler, ürüne ve hizmete dönüşür. Gelişme ve ilerlemenin hızlı ve sürekli olduğu dünyamızda gündemi takip edebilmek, yaşama ayak uydurup yerimizi koruyabilmek ve hep daha ileriyi hedefleyerek çaba, emek, bilgi, cesaretimizle bizde varız.